Kursy

  

Wizaż


Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających doświadczenia w tym zawodzie, a także tych, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w konkretnym zakresie tematycznym. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, w zależności od zgłaszanej potrzeby. Jesteśmy elastyczni - dopasowujemy się do potrzeb naszych kursantów.
Dowiedz się więcej

Stylizacja paznokci


Kursy ze stylizacji paznokci przeznaczone są zarówno dla osób nowych w zawodzie, jak i tych, pracujących w nim od lat. Szkolenia dostępne są w formacie jedno i kilkudniowym. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, w zależności od zgłaszanej potrzeby.
Dowiedz się więcej

Stylizacja rzęs


TUTAJ TEKST
Dowiedz się więcej

Kosmetyczne


Dedykowane osobom pragnącym zagłębić tajniki kosmetologii podczas 130 lub 190 godzinnego kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe. Jeżeli posiadasz już umiejętności w tym zakresie, pomożemy Ci je usystematyzować. Kursy kosmetyczne przeznaczone są dla managerów placówek kosmetycznych, a także dla osób pragnących rozpocząć pracę w zawodzie lub odświeżyć wiadomości z zakresu kosmetologii.
Dowiedz się więcej

Doszkalające


Przeznaczone są dla osób pracujących w zawodzie kosmetyczki, pragnących nabyć nowe umiejętności lub odświeżyć posiadane. Oferujemy bogaty wybór szkoleń o zróżnicowanym zakresie tematycznym.
Dowiedz się więcej