Kursy

 
Oferujemy między innymi 100 godzin praktyk w m.in. Akademii Teatralnej, na planach zdjęciowych, w Oprze i Filharmonii Podlaskiej, na pokazach mody, wyborach miss oraz targach makijażowych.


 

Wizaż


Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających doświadczenia w tym zawodzie, a także tych, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w konkretnym zakresie tematycznym. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, w zależności od zgłaszanej potrzeby. Jesteśmy elastyczni - dopasowujemy się do potrzeb naszych kursantów.
Dowiedz się więcej

Stylizacja paznokci


Kursy ze stylizacji paznokci przeznaczone są zarówno dla osób nowych w zawodzie, jak i tych, pracujących w nim od lat. Szkolenia dostępne są w formacie jedno i kilkudniowym. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, w zależności od zgłaszanej potrzeby.
Dowiedz się więcej

Kosmetyczne


Dedykowane osobom pragnącym zagłębić tajniki kosmetologii podczas 130 lub 190 godzinnego kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe. Jeżeli posiadasz już umiejętności w tym zakresie, pomożemy Ci je usystematyzować. Kursy kosmetyczne przeznaczone są dla managerów placówek kosmetycznych, a także dla osób pragnących rozpocząć pracę w zawodzie lub odświeżyć wiadomości z zakresu kosmetologii.
Dowiedz się więcej

Doszkalające


Przeznaczone są dla osób pracujących w zawodzie kosmetyczki, pragnących nabyć nowe umiejętności lub odświeżyć posiadane. Oferujemy bogaty wybór szkoleń o zróżnicowanym zakresie tematycznym.
Dowiedz się więcej